Skip to main content

NEWSLETTER


ESCCMID 2024

Beckman Coulter rozšiřuje nabídku o nové testy na hepatitidu s označením CE.

Před nedávnem skončil další ročník evropského kongresu klinické mikrobiologie a infekčních chorob ESCMID Global. V rámci této akce naše společnost Beckman Coulter oznámila, že rozšířila nabídku svých testů na imunochemickém analyzátoru DxI 9000 – a to o testy na viry hepatitidy B a C, které obdržely značku CE.

Dle Světové zdravotnické organizace (WHO) žije odhadem 354 milionů lidí na celém světě s chronickou hepatitidou B nebo C. Společně jsou hepatitida B a C u stovek milionů lidí nejčastější příčinou jaterní cirhózhepatocelulárního karcinomu. a úmrtí souvisejících s virovou hepatitidou. Včasná diagnostika je klíčovým předpokladem k rychlému zahájení správné léčby, což umožňuje lepší dlouhodobé zdravotní výsledky.

Právě využití jedinečných technologických inovací analyzátoru DxI 9000, jako je ZeroDaily Maintenance, PrecisionVision Technology, Lumi-Phos PRO, SimpleSolve Onboard Guide a DxS IntelliServe , nově zavedené testy infekčních chorob společnosti Beckman Coulter  umožňují spolehnout se na přesnou diagnostiku a včasnou léčbu onemocnění.

Více informací ohledně nových testů na viry hepatitidy B a C naleznete v tiskové zprávě.