Skip to main content

NEWSLETTER


POZVÁNKA NA RUN FOR MOVEMBER

Listopad je již tradičně měsícem prevence mužských onemocnění a boje proti karcinomu prostaty. Akce Movember, která k tomuto podzimnímu období již neodmyslitelně patří, si klade za cíl celkově zvýšit povědomí o zdraví mužů.

Beckman Coulter je dlouholetým podporovatelem této charitativní aktivity a jako jediný nabízí možnost stanovení indexu zdraví prostaty (Prostate Health Index – PHI), jenž významně zpřesňuje diagnostiku rakoviny prostaty. V rámci osvěty a podpory této akce jsme se již minulý rok zúčastnili charitativního běhu Run for Movember. Charitativního běhu se zúčastnili nejen zaměstnanci Beckman Coulter a Immunotech, ale také rodinní příslušníci a široká veřejnost. Protože se akce setkala s velice kladným ohlasem, přicházíme s ní i tento rok.

Srdečně Vás tímto zveme 4. listopadu 2023 do pražského přírodního parku Hostivař na Movember Run. Ti z Vás, kteří nemohou přijít 4. listopadu 2023 osobně, se mohou, stejně jako v minulém roce, zúčastnit on-line. Stačí se zaregistrovat na on-line běh na adrese https://www.virtualnibeh.cz/, kde od poloviny října bude běh k dispozici. Do kolonky klub zapsat „Beckman Coulter“. Za každý váš kilometr zaplatíme Nadaci 100 Kč až do celkové výše 50 000 Kč.

Pokud najdete vhodný termín, dejte nám vědět a my si přijedeme zaběhat s Vámi. Společně tak uděláme něco pro dobrou věc.